Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
mapa serwisu dodaj do ulubionych kontakt
Urząd Miasta Łańcut     |     Polski Związek Koszykówki     |     Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKS     |     Rozkład PKP     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wirtualny spacer
subskrypcja
kalendarz
czwartek, 23 października 2014
296 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Edwarda, Marleny, Seweryna
aktualnie na pływalni
              znajduje się
 70   osób
aktualności sports.pl
Łańcut
 
 

Pływacka Liga Pięciu Miast (II edycja)

 

WYNIKI I KOLEJKI (ŁAŃCUT 2010-11-06)

 

 

 

Rocznik 2003

chłopcy                                                                          dziewczęta

25 m stylem grzbietowym

 

miasto            imię i nazwisko               czas    pkt.            miasto      imię i nazwisko                  czas     pkt.

NS

L

1.      Sebastian Żurawski

2.     Bartłomiej Dudziński

28.60

35.60

8

6

 

L

1.      Laura Marciniec

23.8

8

 

 

Rocznik 2002

25 m stylem dowolnym

 

L

G

NS

L

Ł

G

L

G

G

G

Ł

Ł

 

1.      Witold Bożek

2.      Sebastian Zięba

3.      Sebastian Stachula

3. Bartosz Kłos

5.     Maciej Noga

5. Kacper Dzierżak

7. Paweł Kuczek

8. Karol Słapiński

9. Mateusz Krasoń

10. Kamil Wańczura

11. Szymon Szpunar

12. Filip Rzezicki

 

23.60

23.90

24.80

24.80

25.00

25.00

25.50

26.10

26.80

29.50

29.70

33.50

 

8

6

4

4

2

2

 

 

 

L

L

Ł

G

Ł

Ł

1. Katarzyna Chowaniec

2. Julia Gałusza

3. Karolina Slotwinska

4. Natalia Wajda

5. Natalia Broż

6. Martyna Kielar

25.90

27.90

28.80

29.10

30.60

31.30

8

6

4

3

2

1

 

 

 

Rocznik 2001

25 m stylem dowolnym

 

NS

G

G

Ł

NS

G

G

G

Ł

Ł

S

S

S

1.      Fabian Makowiecki

2.      Radosław Moszczak

3.      Norbert Białek

4.      Jerzy Brzoza

5.      Dominik Tudryn

5.   6. Hubert Tarnowski

7.      Leon Winiarski

8.      Jakub Trzeciak

9. Paweł Grzywa

10. Bartosz Pondel

11. Mikołaj Kalandyk

12. Filip Rząsa

13. Krystian Winiarski

18.30

21.80

22.20

22.50

22.52

23.40

25.80

25.90

29.40

32.40

33.90

36.60

1.13.10

8

6

4

3

2

1

 

L

G

Ł

G

G

Ł

1.      Alicja Zięzio

2.      Ewa Szeliga

3.      Julia Bazan

4.      Gabriela Rzewnis

5.      Joanna Zięba

6.      Aleksandra Piwińska

20.30

22.30

23.50

23.60

25.00

25.60

8

6

4

3

2

1

 

 

Leżajsk – 34,        Głogów Młp. – 33,        Nowa Sarzyna – 22,       Łańcut – 16,        Sokołów Młp. – 0

 

 

Rocznik 2000

chłopcy                                                                   dziewczęta

50 m stylem dowolnym

 

miasto             imię i nazwisko              czas      pkt.           miasto       imię i nazwisko                czas   pkt.

G

Ł

G

G

NS

NS

NS

Ł

NS

S

NS

1.     Kamil Kotula

2.     Jakub Sobuś

3.     Rafał Polak

4.     Kamil Bąk

5.     Ernest Rączka

6.     Wiktor Nietrzeba

7.     Jakub Wańczura

8. Maksymilian Wojnar

9. Jakub Osada

10. Kacper Bładek

11. Karol Potaczała

42.50

46.60

46.62

48.30

50.20

51.50

54.20

54.90

55.10

55.40

56.30

8

6

4

3

2

1

 

NS

G

L

Ł

G

Ł

NS

NS

L

L

G

G

NS

Ł

1.  Klaudia Boroń

2.  Klaudia Błońska

3. Sara Kosiarska

4.  Zuzanna Chwostek

5. Małgorzata Bąk

6.  Jagoda Bardian

7. Gabrysia Kulec

8.  Nikol Zurawska

9.  Kamila Witko

10. Gabriela Bednarz

11.  Julia Woźniak

12.  Ewa Bieniasz

13.  Ula Jakubowska

14. Urszula Skalska

39.80

40.50

40.70

44.80

45.00

45.50

45.90

46.90

50.00

51.80

53.10

1.04.20

1.06.40

1.11.10

 

8

6

4

3

2

1

 

50 m stylem grzbietowym

 

Ł

NS

Ł

NS

NS

1.    Maksymilian Wojnar

2.    Jakub Osada

3.    Bartosz Pelc

4.  Wiktor Nietrzeba

5.   Karol Potaczała

57.10

57.80

1.01.40

1.03.60

1.08.40

8

6

4

3

2

1

 

 

NS

G

L

L

G

G

Ł

Ł

Ł

Ł

Ł

S

1.      Klaudia Boroń

2.     Kamila Witko

3.   Klaudia Błońska

4.      Gabriela Bednarz

5.  Julia Woźniak

6.      Marta Bazan

7.      Aleksandra Skubel

8.      Karolina Cieślachowska

9.      Urszula Skalska

10. Barbara Preisner

11. Klaudia Śliż

12. Jagoda Kiełb

42.40

49.70

50.00

53.50

55.90

1.00.80

1.01.70

1.03.10

1.03.30

1.08.70

1.12.40

1.12.70

8

6

4

3

2

1

 

50 m stylem klasycznym

 

G

G

Ł

G

NS

1.         Kamil Kotula

2.         Rafał Polak

3.         Szymon Dziedzic

4.         Jakub Wańczura

5.         Ernest Rączka

54.60

55.80

56.90

58.20

1.08.80

8

6

4

3

2

 

NS

L

NS

Ł

Ł

G

NS

G

G

1.      Gabrysia Kulec

2.      Sara Kosiarska

3.      Nikol Żurawska

4.      Jagoda Bardian

5.      Emilia Kwolek

6. Marta Bazan

7. Ula Jakubowska

8. Ewa Bieniasz

9. Małgorzata Bąk

52.50

54.20

56.30

57.00

59.80

1.00.10

1.00.50

1.01.90

1.02.60

8

6

4

3

2

1

 

 

Głogów Młp. – 40,       Nowa Sarzyna – 36,       Łańcut – 31,       Leżajsk – 17,         Sokołów Młp. – 0

 

 

 

Rocznik 1999

chłopcy                                                                 dziewczęta

 

50 m stylem dowolnym

 

miasto             imię i nazwisko              czas    pkt.       miasto      imię i nazwisko              czas  pkt.

L

Ł

Ł

NS

Ł

Ł

G

Ł

 

1.  Bartosz Marciniec

2.  Mateusz Tymiński

3.  Kacper Pattak

4.  Alan Paul

5. Piotr Kozłowski

6.  Artur Pondel

7.  Bartosz Wilk

8.  Szymon Szupernak

35.80

36.90

37.30

38.40

39.80

44.40

45.00

45.30

8

6

4

3

2

1

 

L

L

NS

Ł

NS

Ł

NS

G

NS

Ł

G

NS

Ł

Ł

Ł

NS

1. Karolina Żak

2. Aleksandra Lipińska

2. Andżelika Kozyra

3. Magda Olech

4. Kinga Augustyn

5. Katarzyna Hoszko

6. Julia Szarek

7. Barbara Prucnal

8. Weronika Sajdłowska

9. Karolina Bar

10. Gabriela Polak

11. Karolina Kotwica

12. Weronika Trąd

13. Paulina Baran

14. Urszula Pieniążek

15. Andżelika Sajdłowska

 

38.30

39.80

39.80

41.60

42.30

43.00

44.10

45.00

45.00

46.70

47.20

48.60

53.9

54.40

54.50

1.01.90

8

6

6

4

3

2

1

 

 

50 m stylem grzbietowym

 

L

Ł

NS

Ł

G

Ł

Ł

 

1. Bartosz Marciniec

2. Mateusz Tymiński

3. Alan Paul

4. Bartosz Wilk

5. Szymon Szupernak

6. Jakub Barnat

7. Kacper Pattak

40.00

42.70

45.00

51.10

52.40

57.60

dsq

 

8

6

4

3

2

1

 

 

L

Ł

NS

S

Ł

Ł

Ł

NS

Ł

S

 

1.  Aleksandra Lipińska

2.  Magdalena Olech

3.  Kinga Augustyn

4.  Barbara Prucnal

5.  Weronika Trąd

6.  Karolina Bar

7. Urszula Pieniążek

8. Andżelika Sajdłowska

9. Paulina Baran

10.  Karolina Pasierb

 

 

40.40

46.40

46.50

49.70

51.30

53.10

54.20

1.00.70

1.01.20

1.05.50

 

8

6

4

3

2

1

 

50 m stylem klasycznym

 

Ł

Ł

Ł

G

  1. Piotr Kozłowski

  2. Jakub Barnat

  3. Michał Myszak

4.      Paweł Bąk

46.50

49.20

54.40

56.60

8

6

4

3

 

L

Ł

NS

NS

Ł

NS

NS

S

  1. Karolina Żak

  2. Gabriela Sochacka

3.     Weronika Sajdłowska

4.      Andżelika Kozyra

5.      Katarzyna Hoszko

6. Karolina Kotwica

7. Julia Szarek

8. Ola Sidor

50.10

50.40

51.50

51.90

56.90

57.10

57.80

1.06.40

 

8

6

4

3

2

1

 

Łańcut – 64,   Leżajsk – 46,     Nowa Sarzyna – 29,   Sokołów Młp. – 3,   Głogów Młp. - 5

 

 

Rocznik 1998

chłopcy                                                                 dziewczęta

 

50 m stylem dowolnym

 

miasto             imię i nazwisko              czas    pkt.       miasto      imię i nazwisko              czas  pkt.

Ł

Ł

G

G

NS

 

1.  Kamil Koniszewski

2.  Adrian Ulman

3.  Surowiec Michał

4.  Jakub Kloc

5. Adam Herdyna

36.30

41.40

41.90

42.80

52.30

8

6

4

3

2

 

 

Ł

NS

Ł

Ł

Ł

G

Ł

 

1. Klaudia Słotwińska

2. Anita Nietrzeba

3. Natalia Strzępka

4. Ola Koba

4. Sara Tomaszek

5. Ewelina Owoc

6. Joanna Dziedzic

34.40

35.30

38.90

40.05

41.40

43.10

45.40

 

8

6

4

3

2

1

 

 

50 m stylem grzbietowym

 

Ł

Ł

Ł

NS

 

1. Kamil Koniszewski

2. Igor Józewczyk

3. Karol Bazan

4. Hubert Osada

45.90

48.30

51.50

59.20

 

 

8

6

4

3

 

 

 

L

NS

Ł

Ł

S

G

S

 

1.  Zuzanna Ładak

2. Anita Nietrzeba

3. Klaudia Słotwińska

4. Aleksandra Koba

5. Ewelina Pondel

6. Agnieszka Wróbel

7. Ola Drozd 

 

38.90

40.00

44.50

47.20

52.60

58.70

59.30

8

6

4

3

2

1

 

50 m stylem klasycznym

 

G

Ł

Ł

Ł

G

NS

NS

Ł

  1. Jakub Bieniasz

  2. Radosz Wojnar

  3. Jgor Józefczyk

  4. Adrian Ulman

  5. Kloc Jakub

  6. Adam Herdyna

  7. Hubert Osada

  8. Karol Bazan

 

47.50

50.10

50.12

50.40

51.30

53.30

56.90

1.01.90

8

6

4

3

2

1

 

L

Ł

G

G

Ł

  1. Zuzanna Ładak

  2. Sara Tomaszek

3.      Ewelina Owoc

4.      Agnieszka Wróbel

5.      Natalia Strzępka

43.90

53.60

54.00

55.00

58.10

 

8

6

4

3

2

 

 

 

50 m stylem motylkowym

 

G

Ł

G

1.      Jakub Bieniasz

2.      Artur Pondel

3.      Paweł Bąk

47.30

56.70

1.01.30

8

6

4

 

miasto             imię i nazwisko              czas     pkt.   

 

 

 

 

 

       Łańcut – 83,    Głogów Młp. – 38, Nowa Sarzyna – 18,   Leżajsk – 16,     Sokołów Młp. – 2

 

 

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych po pierwszej kolejce:

Łańcut – 199

Głogów Małopolski – 116

Leżajsk – 113

Nowa Sarzyna – 105

Sokołów Małopolski – 5

 

 

 

 

Gimnazjum

 

 

chłopcy                                                                    dziewczęta

50 m stylem dowolnym

 

miasto             imię i nazwisko              czas     pkt.          miasto       imię i nazwisko                   czas    pkt.

L

Ł

Ł

Ł

L

L

L

NS

S

  1. Bartosz Kołodziej

2. Wojciech Dudek

3.      Kamil Niegowski

4.      Adrian Pokrywka

5.      Hubert Lorfing

6. Andrzej Piela

7. Jakub Marciniec

8. Kamil Augustyn

9.      Artur Pac

30.10

31.30

31.50

31.80

34.70

36.30

37.40

40.70

48.60

8

6

4

3

2

1

 

Ł

L

L

NS

Ł

L

L

 

1.Aleksandra Poczykowska

2. Bernadeta Czerwonka

3. Marzena Leja

4. Ola Herdyna

5. Natalia Kowanek

6. Małgorzata Rutowicz

7. Katarzyna Zygmunt

 

33.90

34.20

34.22

34.40

35.10

35.12

36.20

 

8

6

4

3

2

1

 

50 m stylem grzbietowym

 

L

L

L

Ł

Ł

L

 

  1. Bartosz Kołodziej

  2. Hubert Lorfing

  3. Jakub Marciniec

  4. Szymon Tomaszek

  5. Martin Szajnar

  6. Andrzej Piela

36.00

37.30

45.40

46.80

47.00

47.40

8

6

4

3

2

1

 

L

NS

Ł

L

L

Ł

 

  1. Justyna Gałusza

  2. Ola Herdyna

  3. Aleksandra Poczykowska

  4. Adrianna Żak

  5. Małgorzata Rutowicz

  6. Blanka Pajda

 

37.20

40.10

40.80

41.70

42.10

44.60

 

8

6

4

3

2

1

 

 

50 m stylem klasycznym

 

L

Ł

Ł

Ł

NS

 

  1. Łukasz Foryt

  2. Kamil Niegowski

  3. Wojciech Pieniążek

  4. Martin Szajnar

5.     Kamil Augustyn

38.00

38.70

42.00

42.90

1.01.60

8

6

4

3

2

 

 

L

L

Ł

 

1.      Bernadeta Czerwonka

2.      Justyna Gałusza

3.      Aleksandra Nowak

 

43.40

43.60

48.40

 

8

6

4

 

 

 

50 m stylem motylkowym

 

L

Ł

Ł

Ł

  1. Łukasz Foryt

  2. Adrian Pokrywka

  3. Kacper Szura

  4. Wojciech Pieniążek

32.70

40.80

41.20

41.40

8

6

4

3

 

 

Ł

L

L

L

1.      Natalia Kowanek

1.      Marzena Leja

3.      Adrianna Żak

4.      Katarzyna Zygmunt

39.00

39.00

43.30

43.70

 

8

8

4

3

 

 

Klasyfikacja generalna Gimnazjów po pierwszej kolejce:

 

Leżajsk – 99

Łańcut – 71

Nowa Sarzyna – 11

Rafal Pusz
aktualności
Licznik odwiedzin: 0408842
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie, ul. Armii Krajowej 57, 37-100 Łańcut, woj. podkarpackie
tel.: +48.172259380, fax: +48.172259381, email: biuro@mosir-lancut.pl, http://www.mosir-lancut.pl
NIP: 815-00-05-581
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI